Džaiblogs Kakao.lv

jealousy

Mans vārds ir Kārlis.
Mans darbs ir Delfi.
Mans hobijs Kakao.
Šis ir mans blogs. Par visu.
Seko man @janitors

Mans Flickr
Kā es šorīt sabraucu velosipēdistu

Gandrīz. Atvainojos par provokatīvo virsrakstu. Gribēju pievērst uzmanību.

Sākšu ar galveno - jā ES biju neuzmanīgs, ES laicīgi neievēroju velosipēdistu, kurš normālā ātrumā šķērsoja gājēju pārēju. Vainīgs.

Bet. Kas mani nošokēja un kas mani satrauc - velosipēdists mērķtiecīgi turpināja ceļu tieši “zem riteņiem”. Jo viņam ir priekšroka.

NOPIETNI? Taisnīguma sajūta ir pārāka par pašsaglabāšanās instinktu? Nu, velosipēdists ar visām savām tiesībām brauc. Autobraucējs viņu nepamana. Ir negadījums. Autobraucējs cieš sodu. Velobraucējs uz mūžu paliek uz kruķiem. Ir vērts riskēt tikai, lai pierādītu, kam ir taisnība?


lasīt tālāk →

 
Ar riteni pa zemūdens pilsētu

Ameizing!

Tā pilsēta esot bijusi zem ūdens vismaz 10 gadu. 
Par to Apple+Beats

Sākumā man likās, ka pilnīgas muļķības. Kā jau tas mēdz notikt, “teh medijos” mēdz rakstīt visādas muļķības par Apple. Bet tomēr nē, viss ir pa īstam.

Ilgi nevarēju tikt gudrs kāpēc šāds dīls Apple bija vajadzīgs. Daudzi piesauc Beats Music straumēšanas servisu, taču tas nešķiet loģiski - Apple ir pašiem savs straumēšanas serviss iTunes Radio ar 50 miljoniem lietotāju, kur pretim Beats Music ir vien trīs mēnešus vecs ar 200 tūkstošiem lietotāju. Nekāda maģiskā tehnoloģija viņiem tāpat nav, un visi Beats noslēgtie dīli ar mūzikas industriju pēc pārpikšanas tāpat ir jānoslēdz no jauna.


lasīt tālāk →

 
Nokia matrikss

Kolosāls foto (video) projekts ar 50 Nokia Lumia Ņujorkā.


lasīt tālāk →

 
Instashare, jeb kā būtu jādarbojas Airdrop (stāsts ir par superērtu failu pārsūtīšanu no telefona uz datoru)

Vakar pavisam nejauši uzgāju Instashare. Patiesībā man ir aizdomas, ka biju to redzējis jau iepriekš, bet nebiju pienācīgi pievērsis uzmanību. Tagad uzliku un esmu priecīgs par to.

Tie, kas ir apliamojuši sevi ar gana jaunām Apple ierīcēm, droši vien zina, kas ir Airdrop. Tā ir fīča, kas ļauj “pārmest pa gaisu” failus no vienas ierīces uz citu. Airdrop strādā starp iPhone un iPad, un starp Mac datoriem. BET, Airdrop nestrādā starp iPhone un Mac. Tas ir sasodīti kaitinoši, jo šī iespēja ļoti bieži noderētu, bet Apple, protams, neko nesaka kad un vai varam gaidīt universālo Airdrop.


lasīt tālāk →

 
Ko es domāju par Apple iPhone ādas vāciņu

Vispirms jāsaka, ka es ciest nevaru nekādus vāciņus ko liek uz telefona. Nekad tādus neesmu lietojis. Telefons ir skaists un ērts tāpat, tā drošību lietošanas laikā ir jāsargā ar prātu nevis vāciņu. Līdz šim es lietoju mīkstos maciņus kuros telefonu glabāju "transportējot". Iepriekš tas bija mīksta auduma maciņš, jaunajam telefonam sagādāju mīkstu ādas maciņu. Ļoti eleganti un ērti.

Bet tad vienā dienā redzēju čomam aifonu ar Apple oficiālo ādas vāciņu. Par tiem es, protams, zināju kopš pirmās dienas, bet nekad nebija īsti interese mēģināt. Tagad, kad aptaustīju - iepatikās. Tik ļoti, ka saņēmu tādu dzimšanas dienā.

Kas man patīk? Vāciņš ir mīksts. Un silts. To ir ļoti, ļoti patīkami turēt rokās. Par to es iepriekš nebiju iedomājies. Tas ir krietni abrazīvāks par telefona pulēto alumīniju un attiecīgi arī vieglāk to ir droši turēt rokās. Tiesa, es gan nekad vēl neesmu "pliku" telefonu izmetis no rokām.


lasīt tālāk →

 
Maģiskais triks kā iemācīt Siri labāk saprast tavu izrunu

Maģijas gan tur nav, bet rezultāti - vismaz manā gadījumā - ir maģiski iespaidīgi. Siri mani tagad saprot tuvu 90% gadījumu, kur-pretim iepriekš veiksmes procents bija pat uz pusi mazāks.

Ok, pie lietas - kas jādara, lai Siri tevi saprastu labāk? Jānomaina Siri valoda no US uz UK. Tik vien. Izrādās, ka mums ir izteiktāka britu izruna, kuru amerikāņu Siri nespēj pareizi uztvert. Savukārt britu Siri, kā jau teicu, mani saprot šokējoši labi.


lasīt tālāk →

 
Nokia kameru šefs pāriet uz Apple

Ari Partinen, tas, kurš atbildīgs par lieliskajām PureView kamerām Nokia telefonos, drīz pārcelšoties uz Kupertīno. Vai tas nozīmē, ka mēs redzēsim iPhone ar 41 megapikseļa kameru? (Diez vai).


lasīt tālāk →

 
Pie jaunā Mac Pro var pieslēgt miljons iekārtu

Kur miljons ir trīsdesmit sešas. Četri monitori un vesela gūzma ārējo cietņu ar kopējo ietilpību 100 terabaiti. Lielākoties viss pieslēgts caur sešiem Thunderbolt portiem. Iespaidīgi.

The Mac Pro Daisy Chain Challenge 
Leopardi uzņem pašiņus

Citiem vārdiem sakot - neatstājiet kameru bez uzraudzības. Vai arī atstājiet. 
← Jaunāki ierakstiVecāki ieraksti →↑ uz augšu ↑

rss feed

Kakao.lv

Hosted by TunT.lv