Džaiblogs Kakao.lv

jealousy

Mans vārds ir Kārlis.
Mans darbs ir Delfi.
Mans hobijs Kakao.
Šis ir mans blogs. Par visu.
Seko man @janitors

Mans Flickr
Maģiskais triks kā iemācīt Siri labāk saprast tavu izrunu
 2014-05-13

Maģijas gan tur nav, bet rezultāti - vismaz manā gadījumā - ir maģiski iespaidīgi. Siri mani tagad saprot tuvu 90% gadījumu, kur-pretim iepriekš veiksmes procents bija pat uz pusi mazāks.

Ok, pie lietas - kas jādara, lai Siri tevi saprastu labāk? Jānomaina Siri valoda no US uz UK. Tik vien. Izrādās, ka mums ir izteiktāka britu izruna, kuru amerikāņu Siri nespēj pareizi uztvert. Savukārt britu Siri, kā jau teicu, mani saprot šokējoši labi.

Dodies uz Settings > General > Siri > Language un pārslēdzies uz United Kingdom.

Rezultātus negarantēju, bet pamēģināt iesaku.

Change Siri voice to UK English


With UK English Siri understands me much better


With UK English Siri understands me much better


With UK English Siri understands me much better

Ja nu kādam rūp - daži piemēri kā/kad es lietoju Siri:

  • zvanīšanai braucot mašīnā. Nospiežu telefona podziņu uz stūres un saku "Call..." Šis vislabāk strādā tad, ja iepriekš iemāci Siri savus radus un draugus. Mom, dad, sister, boss utt.
  • atgādinājumu uzlikšanai braucot mašīnā. Reizēm tieši braucot prātā iešaujas viskolosālākā ideja ever, bet rokas aizņemtas un atmiņa īsa - kamēr aizbrauksi mājās būsi jau aizmirsis. Tad es Siri saku "set reminder for 20 minutes". Viņa prasa - ko tieši atgādināt, tad saku savu ideju. Protams, jāsaka angliski, bet nu īpaši nesaspringstu ar precīzu skaidrojumu - kaut ko aptuvenu pasaku, pēc tam jau atcerēšos par ko bija runa.
  • mūzikas atskaņošanai braucot mašīnā. Visbiežāk gan es mašīnā klausos podkāstus, bet reizēm prasās pēc mūzikas. Spiežu pogu un saku "Play David Bowie". Siri sāks spēlēt attiecīgo izpildītāju, albumu vai pleilisti. Darbojas arī ar iTunes Match mākonī esošajām dziesmām.
  • dažādām uzziņām. Piemēram - skatos filmu un gribu uzzināt cik vecs ir šis aktieris.

Es labprāt Siri lietotu arī teksta ievadei - rakstot īsziņas, epastus, tviteri - bet nu tas, protams, iespējams tikai angliski, kas man nav īpaši noderīgi.

Paldies Raimondam par ieteikumu nomainīt Siri valodu!


  
comments powered by Disqus


↑ uz augšu ↑

rss feed

Kakao.lv

Hosted by TunT.lv