Džaiblogs Kakao.lv

jealousy

Mans vārds ir Kārlis.
Mans darbs ir Delfi.
Mans hobijs Kakao.
Šis ir mans blogs. Par visu.
Seko man @janitors

Mans Flickr
Ko es domāju par Apple iPhone ādas vāciņu
 2014-05-15

Vispirms jāsaka, ka es ciest nevaru nekādus vāciņus ko liek uz telefona. Nekad tādus neesmu lietojis. Telefons ir skaists un ērts tāpat, tā drošību lietošanas laikā ir jāsargā ar prātu nevis vāciņu. Līdz šim es lietoju mīkstos maciņus kuros telefonu glabāju "transportējot". Iepriekš tas bija mīksta auduma maciņš, jaunajam telefonam sagādāju mīkstu ādas maciņu. Ļoti eleganti un ērti.

Bet tad vienā dienā redzēju čomam aifonu ar Apple oficiālo ādas vāciņu. Par tiem es, protams, zināju kopš pirmās dienas, bet nekad nebija īsti interese mēģināt. Tagad, kad aptaustīju - iepatikās. Tik ļoti, ka saņēmu tādu dzimšanas dienā.

Kas man patīk? Vāciņš ir mīksts. Un silts. To ir ļoti, ļoti patīkami turēt rokās. Par to es iepriekš nebiju iedomājies. Tas ir krietni abrazīvāks par telefona pulēto alumīniju un attiecīgi arī vieglāk to ir droši turēt rokās. Tiesa, es gan nekad vēl neesmu "pliku" telefonu izmetis no rokām.

Vāciņš ir apmēram divus milimetrus biezs, turklāt telefona priekšpusē tas pastiepjas mazliet ārpus gabarītiem, tā nodrošinot maliņu uz kā balstīties, ja telefonu noliek "uz mutes".

Mazliet bažas radīja podziņu lietošana, kas tagad ir slēptas zem diviem milimetriem "ādas". Bet izrādās, ka ar to nav pilnīgi nekādu problēmu - pogu vietas ir izteikti izceltas un tās ir superviegli sataustīt pat caur kabatu. Vienīgi līdz skaņas izslēgšanas slēdzim, protams, ir mazliet jāpastiepjas ar nagu. Bet arī tas īpaši problēmas nerada.

Ielikt telefonu vāciņā var ļoti viegli - iebāz vispirms augšu, tad uzmanīgi ietūcī apakšu. Izņemšana gan ir krietni piņķerīga - ilgi un prātīgi jāmēģina izstumt stūrīti un tad izknibināt telefonu. Bet nu tas ir labi - telefons stabili turas iekšā un nejauši neizkritīs.

Kas man nepatīk? Caurums. Lādēšanas caurums. Vispirms es ieberzos pirmajā vakarā, kad ar ierastu kustību iespraudu telefonu dokā. Figu, tas vairs nav iespējams, jo konektors vairs netiek iekšā pietiekoši dziļi. Pietrūkst šie divi milimetri. Piebildīšu, ka es izmantoju vecā formāta doku ar 30pin-lightning adapteri. Acīmredzot vienīgais risinājums būs mēģināt adapterim novīlēt lieko plastmasu. Jācer, ka tur būs kādi lieki divi milimetri...

Otro vilšanos es piedzīvoju mašīnā, kur sagaidīja līdzīga problēma - arī nevar iespraust lādētāja vadu, jo konektora korpuss ir tuč-tuč par resnu vāciņa caurumam. Es izmantoju Amazon Basics kabeli, kurš ir mazliet resnāks par Apple oriģinālo. Šķiet, ka būs atkal jāķeras pie vīles...

Izpētot internetus atklāju, ka Apple oriģinālais microUSB-lightning adapteris ir pietiekoši mazs un mierīgi der lietošanai ar ādas vāciņu. Nopirku to, atradu vecu microUSB vadu un šobrīd mājās lietoju to.

Tiem, kas dzīvo tikai ar vienu oriģinālo Apple vadu nav jāsatraucas - tas der bez bēdu. Bet tie, kas ir aprīkojušies ar papildus vadiem - izpētiet kārtīgi kas derēs un kas nē, ja nolemsiet aprīkoties ar šo foršo ādas vāciņu.Buttons are quite pronounced and easy to find even when phone is in the pocket

Apple iPhone 5s Case

30 pin to Lightning connector does NOT fit iPhone with leather case

Dock adapteris NEDERmini USB to Lightning connector fits OK with iPhone Leather case

microUSB-lightning adapteris DERInevitable dust...
  
comments powered by Disqus


↑ uz augšu ↑

rss feed

Kakao.lv

Hosted by TunT.lv