Džaiblogs Kakao.lv

jealousy

Mans vārds ir Kārlis.
Mans darbs ir Delfi.
Mans hobijs Kakao.
Šis ir mans blogs. Par visu.
Seko man @janitors

Mans Flickr
Instashare, jeb kā būtu jādarbojas Airdrop (stāsts ir par superērtu failu pārsūtīšanu no telefona uz datoru)
 2014-05-16

Vakar pavisam nejauši uzgāju Instashare. Patiesībā man ir aizdomas, ka biju to redzējis jau iepriekš, bet nebiju pienācīgi pievērsis uzmanību. Tagad uzliku un esmu priecīgs par to.

Tie, kas ir apliamojuši sevi ar gana jaunām Apple ierīcēm, droši vien zina, kas ir Airdrop. Tā ir fīča, kas ļauj “pārmest pa gaisu” failus no vienas ierīces uz citu. Airdrop strādā starp iPhone un iPad, un starp Mac datoriem. BET, Airdrop nestrādā starp iPhone un Mac. Tas ir sasodīti kaitinoši, jo šī iespēja ļoti bieži noderētu, bet Apple, protams, neko nesaka kad un vai varam gaidīt universālo Airdrop.

Šeit uz skatuves iznāk Instashare. Tas dara tieši to pašu ko Airdrop, tikai jau starp iPhone, Mac un pat Android ierīcēm. Tuvākajā laikā tiek solīts arī Windows atbalsts. Super!

Kā notiek failu pārsūtīšana. Atver Instashare telefonā, atver fotogrāfijas, pieskaries vajadzīgajai - parādīsies pieejamo ierīču saraksts, un aizvelc uz attiecīgo ierīci. Tas arī viss. Bildīte ir iekritusi datorā. Pretējā virzienā process ir gandrīz tāds pats. Atrodi failu, aizvelc to uz Instashare ikonu, izvēlies ierīci un palaid. Telefonā izleks push ziņojums, uzspied uz tā un bilde būs pārsūtīta.

iPhone sistēmas ierobežojumu dēļ, pārsūtīt var tikai bildes, video un kopēto tekstu.

iPhone aplikācija ir bezmaksas (par 0.89 eiro var atbrīvoties no reklāmām). Mac aplikācija pieejama par četriem eiro.

Video maza demonstrācija kā tas notiek. Fokuss ir uz telefonu, bet fonā var redzēt, kā faili parādās uz desktopa.

Maza piebilde - pirmoreiz palaižot aplikācijas telefonā un datorā būs jāapstiprina push ziņojumi, un, iespējams, uzreiz viss nenotiks - vienkārši vajadzēs aplikācijas palaist vēlreiz. Pēc tam viss strādā kā smērēts.Instashare app

Instashare app

Instashare app


  
comments powered by Disqus


↑ uz augšu ↑

rss feed

Kakao.lv

Hosted by TunT.lv