Džaiblogs Kakao.lv

jealousy

Mans vārds ir Kārlis.
Mans darbs ir Delfi.
Mans hobijs Kakao.
Šis ir mans blogs. Par visu.
Seko man @janitors

Mans Flickr
Par to Apple+Beats
 2014-05-31

Sākumā man likās, ka pilnīgas muļķības. Kā jau tas mēdz notikt, “teh medijos” mēdz rakstīt visādas muļķības par Apple. Bet tomēr nē, viss ir pa īstam.

Ilgi nevarēju tikt gudrs kāpēc šāds dīls Apple bija vajadzīgs. Daudzi piesauc Beats Music straumēšanas servisu, taču tas nešķiet loģiski - Apple ir pašiem savs straumēšanas serviss iTunes Radio ar 50 miljoniem lietotāju, kur pretim Beats Music ir vien trīs mēnešus vecs ar 200 tūkstošiem lietotāju. Nekāda maģiskā tehnoloģija viņiem tāpat nav, un visi Beats noslēgtie dīli ar mūzikas industriju pēc pārpikšanas tāpat ir jānoslēdz no jauna.

Otrs variants ir Beats austiņas. Bet vai tiešām? Tas tomēr ir tik mazs tirgus, ar maziem apjomiem un ļoti specifisku publiku. Protams, peļņas procents Beats austiņām ir salīdzinoši milzīgs, taču kopējā peļņa tāpat ir “kļūda aiz komata” salīdzinot ar Apple ieņēmumiem. Zīmols? Nu, Beats nenoliedzami ir stilīgs zīmols ar ko patīk izrādīties daudziem. Bet nav tā, ka Apple nebūtu gana stilīgs zīmols.

Vēl par darījuma galvenajiem varoņiem tiek piesaukti paši Dre un Aiovains. Vīri nenoliedzami gudri un ietekmīgi, bet ne jau par tādu naudu.

Ilgi gan nebija jāgaida uz atbildi. Izrādās Apple tomēr nopirka austiņas. Komplektā saņemot straumēšanas servisu un abus līderus.

Interesanti. Tad tagad viņiem būs pilnīgi atsevišķs zīmols, kas ražots austiņas un skaļruņus? Neko tādu Apple līdz šim nav darījuši - visi līdz šim pirktie uzņēmumi ir bijuši integrēti Apple.

Jācer, ka jau pirmdien - kad sāksies Apple WWDC pasākums - mēs gūsim lielāku skaidrību par šo sadarbību. Vai vēlākais rudenī, kad jāparādās jaunajiem iPhone. Katrā ziņā diez vai varam sagaidīt Beats austiņas iPhone komplektācijā. Tas būtu izniekots peļņas potenciāls no Apple puses.

Lūk, re/code konferences ieraksts, kurā Kjū ar Aiovainu mazliet vieš skaidrību par šo dīlu. Neko unikālu gan neatklāj.


  
comments powered by Disqus


↑ uz augšu ↑

rss feed

Kakao.lv

Hosted by TunT.lv