Džaiblogs Kakao.lv

jealousy

Mans vārds ir Kārlis.
Mans darbs ir Delfi.
Mans hobijs Kakao.
Šis ir mans blogs. Par visu.
Seko man @janitors

Mans Flickr
Kā es šorīt sabraucu velosipēdistu
 2014-06-12

Gandrīz. Atvainojos par provokatīvo virsrakstu. Gribēju pievērst uzmanību.

Sākšu ar galveno - jā ES biju neuzmanīgs, ES laicīgi neievēroju velosipēdistu, kurš normālā ātrumā šķērsoja gājēju pārēju. Vainīgs.

Bet. Kas mani nošokēja un kas mani satrauc - velosipēdists mērķtiecīgi turpināja ceļu tieši “zem riteņiem”. Jo viņam ir priekšroka.

NOPIETNI? Taisnīguma sajūta ir pārāka par pašsaglabāšanās instinktu? Nu, velosipēdists ar visām savām tiesībām brauc. Autobraucējs viņu nepamana. Ir negadījums. Autobraucējs cieš sodu. Velobraucējs uz mūžu paliek uz kruķiem. Ir vērts riskēt tikai, lai pierādītu, kam ir taisnība?

Vēlreiz - jā, es biju vainīgs, ka laicīgi nepamanīju.

Sen senos laikos, kad mācījos braukt, tēvs man iemācīja vienkāršu patiesību, ar ko dzīvoju joprojām - “[avārijā] vienalga kurš ir vainīgs, tu būsi cietušais”. Nelien, neizaicini, ja pastāv negadījuma risks. Sasist savu auto tikai lai pierādītu, ka tev ir taisnība… Idiotiski.

Bet vēl trakāk, ja tavs auto ir velosipēds un katrs negadījums var nozīmēt katastrofālas traumas.

Cilvēki, esiet saprātīgi! Lamājiet tos stulbos autobraucējus, iefilmējiet un publiski kauniniet, viciniet kulakus, bet taču NEBRAUCIET ZEM RITEŅIEM TAISNĪBAS VĀRDĀ!Ak jā, starp citu. Klepus, sarkanais, klepus...


  
comments powered by Disqus


↑ uz augšu ↑

rss feed

Kakao.lv

Hosted by TunT.lv