Džaiblogs Kakao.lv

jealousy

Mans vārds ir Kārlis.
Mans darbs ir Delfi.
Mans hobijs Kakao.
Šis ir mans blogs. Par visu.
Seko man @janitors

Mans Flickr
Esiet modri! Kalnciema/Lielirbes ielā 50km/h!
 2009-04-02
No 15. aprīļa. Zīmes 70 tiks noņemtas, 50 netiks uzliktas. Neaizmirstiet vilkties un aizmiršanas gadījumā esiet gatavi barot zaļos vīriņus.


Spied šeit, ja video nav redzams


"Ar mērķi uzlabot satiksmes drošību, no 15. aprīļa Lielirbes ielas posmā no Kārļa Ulmaņa gatves līdz Ventspils ielai un uz satiksmes pārvada pār dzelzceļu Kalnciema ielā atļautais braukšanas ātrums būs 50 kilometri stundā, informē RD Satiksmes departaments.

Pēc Ceļu policijas datiem Lielirbes ielas posmā no Kārļa Ulmaņa gatves līdz Ventspils ielai 2008. gadā ir reģistrēti 148 ceļu satiksmes negadījumi, kuros bojā gājis viens cilvēks, bet ievainoti – 12. Analizējot satiksmes negadījumu apstākļus, Rīgas domes Satiksmes departaments konstatēja, ka galvenie negadījumu iemesli ir distances neievērošana, ātruma pārsniegšana, strauja braukšanas joslu maiņa, kā arī prioritātes nedošana gājējiem."

Var jau būt, ka tā ir drošāk. Nezinu. Bet kāds varēja paanalizēt cik avārijas rodas tālākā ceļa posmā dēļ tā, ka vadītāji ir izbesīti līdz baltkvēlei nīkstot sastrēgumā un pēc tam esot spiesti vilkties pa taisnu un garu divjoslu trasi. Ja es esmu iznīcis pāri vanšu tiltam, izgulējies Slokas un Melnsila ielas krustojumos, un tad man ir 2 kilometrus jāvelkas pa taisnu ceļu, tad vienīgā doma stāvot pie luksofora pie Ulmaņa gatves un gaidot zaļo gaismu man ir spiest grīdā un braukt ārprātīgā ātrumā lai kaut cik atgūtu sajēgu un sajūtu ka esmu dzīvs cilvēks (un atgūtu izšķērdēto laiku). Un tādā brīdi vajag pavisam maz, lai izraisītu jau daudz smagāku avāriju, kā parastu sabakstīšanos uz Kalnciema ielas...
  
comments powered by Disqus


↑ uz augšu ↑

rss feed

Kakao.lv

Hosted by TunT.lv