Džaiblogs Kakao.lv

jealousy

Mans vārds ir Kārlis.
Mans darbs ir Delfi.
Mans hobijs Kakao.
Šis ir mans blogs. Par visu.
Seko man @janitors

Mans Flickr
Vai es jau teicu, ka Hitman GO ir absolūti kolosāla spēle?
 2014-04-24

Pareizi, teicu! Bet pastāstīšu vairāk!

Hitman GO ir galda spēle, kas iespējama vien virtuālā vidē. Katrs līmenis ir atsevišķs spēles laukums kurā izvietotas dažādas figūriņas, kas var pārvietoties pa noteiktu trasi. Tu esi melnais džeks ar piščiku. Tavs mērķis ir tik pāri laukumam un noteikto galapunktu.

Visa darbība notiek gājienos pēc kārtas. Vispirms ej tu, tad iet pārējās figūriņas. Tavs uzdevums ir izplānot maršrutu tā, lai pretinieki nepaspēj tevi notvert (nedrīkst pieiet tuvāk par diviem laukuma soļiem redzamības zonā). Pretiniekus var - un reizēm arī vajag - novākt. To var izdarīt pielavoties tiem no muguras vai sāniem.

Pretinieku figūriņas ir dažādas. Ir sargi, kas skrien pa savu līniju turpu-šurpu. Ir novērotāji, kas tikai stāv uz vietas un skatās - tiem nedrīkst pieiet tuvāk par diviem soļiem. Ir arī nažu veči, kas griežas uz vietas un “dur”, ir karavīri, kas soļo pa sarežģītāku maršrutu. Ir vēl citi, bet visus neuzskaitīšu, lai jau paliek atklājēja prieks.

Plānojot maršrutu ir jāņem vērā katras figūriņas uzvedības īpatnības. Tas viss liek pamatīgi samežģīt smadzenes, kamēr izdodas saprast īsto maršrutu. Papildus nokļūšanai “galapunktā” katrā laukumā var izpildīt papilduzdevumus - savākt čemodāniņu, novākt visus pretiniekus, nenovākt nevienu, nokļūt galapunktā ar minimālu gājienu skaitu. Īsāk sakot - ļoti aizraujoši!

Iesaku visiem, kam patīk galvlauži un absolūti kolosāla grafika un noskaņa. Neiesaku FPS apsēstajiem - šeit nebūs brīva skriešana un šaušana.

Spēle pieejama iOS ierīcēm - iPhone un iPad par 4,49 €. Šķietami dārgi, bet tā ir katra centa vērta.

Šeit gan jāpiemin maza viltība - spēle ir sadalīta vairākos līmeņos, kur katrā ir ap 15 apakšlīmeņu. Lai tiktu uz nākamo lielo līmeni, jāsavāc noteikts punktu skaits. To var izdarīt izpildot papilduzdevumus (savācot čemodāniņu, utt). Ja šie papilduzdevumi šķiet par grūtu - iekļūšanu nākamajā lielajā līmenī var nopirkt par 0.89€. Tātad, jāspēlē īpaši prātīgi, lai nenāktos maksāt papildus.


Hitman GO

  
comments powered by Disqus


↑ uz augšu ↑

rss feed

Kakao.lv

Hosted by TunT.lv