1. Lieto latviešu burtus. Mūsdienās visas ierīces prot tos attēlot. Neraksti tēmu bez diakritiskajām zīmēm.
2. Tēmā pasaki galveno. "Uzņēmuma jaunumi" ir ļoti, ļoti slikts pieteikums, kas uzreiz noved pie dzēšanas pogas.
3. Tekstā liec visu relīzi (vai konspektu, ja tā īr īpaši gara). Teksts "Relīze pielikumā" ir ļoti, ļoti slikta ideja, kas noved pie dzēšanas pogas.
4. Lieto universālo .doc faila formātu. Necenties būt attapīgs ar kaut kādiem moderniem risinājumiem. Mums nav laika domāt kā atvērt tavu unikālo failu. 
5. Epastā pievieno bildes. Vismaz 3-5 bildes.  Neliec tikai linku ar norādi bildes skatīt šeit. Mums nav laika klikšķināt tavus linkus, mums ir uzreiz jāredz kā izskatās tas, par ko tu mums stāsti.
6. Nesūti epastā pilna izmēra bildes. Nevienam nevajag drukai piemērotu izmēru.
7. Nesūti arhivētas bildes. Mums nav laika krāmēties ar atarhivēšanu, ja mēs vispār nezinām, kas mūs tur sagaida.
8. Atceries par formātu - visas ziņu mediju lapas lieto horizontālas titulbildes. Nesūti vienu vertikālu bildi kuru mums ir jāmēģina pārtaisīt par horizontālu.
9. Atceries par bilžu faila formātu. Nesūti TIFF, nesūti HEIC, nesūti PDF. Mums nav laika krāmēties ar bilžu konvertēšanu. Fotogrāfijas sūti kā JPG, infografikus kā PNG.
10. Atceries par infografiku formātu - ziņas slejā nav iespējams ielikt horizontāli platu infografiku. Tam ir jābūt tādam, ko var ērti izlasīt telefona ekrānā.
11. Infografikus taisi salasāmus! Nevienam nerūp mākslinieciskie elementi, ja nav iespējams salasīt tekstu.
12. Nekad nesūti CC visiem saņēmējiem. Mums nav jāredz kam vēl tu sūti šo ziņu. Vienmēr lieto BCC, ja sūti masveidā.
13. Ja uzrunāsi saņēmēju personīgi, būs lielākas izredzes, ka epasts netiks uzreiz izdzēsts.
14. Nesūti epastu uz visām adresēm ko esi atradis. Tāpēc vien, ka es strādāju ziņu medijā, man nav jāsaņem visas relīzes. Jo vairāk tu man sūtīsi relīzes, kas pilnīgi neattiecas uz mani, jo ātrāk tu nonāksi spameru sarakstā.
15. Jā, globāli bombardēšana ar spamu arvien strādā, bet vai tiešām tu gribi savu pārstāvēto uzņēmumu asociēt ar spameriem?
16. Nelieto garus epasta parakstus. Neliec bildes epasta parakstā. Neliec paragrāfu par vides saudzēšanu un epasta nedrukāšanu. Mēs zinām. Goda vārds mēs zinām. Un ja vajadzēs mēs tāpat drukāsim. Tas bezjēdzīgais paraksts tikai traucēs, ja mēs turpināsim saraksti.