Džaiblogs Kakao.lv

jealousy

Mans vārds ir Kārlis.
Mans darbs ir Delfi.
Mans hobijs Kakao.
Šis ir mans blogs. Par visu.
Seko man @janitors

Mans Flickr
Kad vāvere aizver durvis?
 2014-10-20

Brīvdienās bijām aizbraukuši uz Slokas ezera taku. Laiciņš nebija nekāds foršais, bet lietus nelija un pastaiga bija feina. Vietā, kur taka nogriežas no ezera un turpinās pa mežu pamanījām vāveri. Tā skrēja pār celiņu uz koka pusi. Tai mutē bija milzīgs pušķis ar zāli vai sūnām.

Mums tuvojoties vāvere fiksi uzskrēja kokā. Nezinu kas tas par koku, bet tāds pliks. Uzskrēja diezgan augstu un tad uz zara sastinga. Laikam mēģināja būt nemanāma līdz mēs aiziesim. Tomēr mēs negājām. Acīmredzot vāvere nevarēja gaidīt visu dienu un devās tālāk. Uzkāpa vēl augstāk, tad uz zara, aizdieba pa zaru līdz galam un pirms es paspēju pacelt fočiku - pārlēca pāri celiņam uz egli un aizvicoja tālāk pa citām eglēm. Pirmo reizi redzēju vāveri “lidojam”.

Vēlāk neizbēgami sākām lasīt internetos par vāverēm. Taisot lielas migas, pat vairākas, veči taisot migu ar vienu ieeju, dāmas ar divām utt. Un - ziemā/aukstumā vēveres mēdzot aizlikt ejai priekšā kaut kādu sūnu kušķi vai ko tādu, lai migā būtu siltāk. Tas man radīja jautājumu:

Kad vāvere aizver duvirs?

  1. uzreiz - vāvere atnāk mājās, aizver durvis, un tad šeptē pa māju, mazgājas, skatās panorāmu, iet gulēt.
  2. pirms gulētiešanas - vāvere atnāk mājās, šeptē pa māju, mazgājas, skatās panorāmu, tad aizver durvis un iet gulēt.

Kā jums šķiet? Kad vāvere aizver durvis?


  
comments powered by Disqus


↑ uz augšu ↑

rss feed

Kakao.lv

Hosted by TunT.lv