"Pa ceļam Amerika"

Pirms kāda laika aicināju jūs uz “virtuālo izstādi” #Utopia21. Tagad piedāvāju jaunu. Šoreiz mazāk distopisku (vai varbūt tieši otrādi?) - ceļojumu pa Ameriku. Šo es nosaucu “Pa ceļam Amerika” un tajā ir skati uz Ameriku caur auto logu. 

Iespējams, jūs pamanījāt, ka pērn man laimējās izbraukt brīnišķīgu ceļojumu no krasta līdz krastam - no Floridas līdz Kalifornijai. Par piedzīvoto biju rakstījis portālā, bet tagad ir pienācis laiks atsevišķai bilžu izstādei. 

Šajā “izstādē” redzēsiet tieši to, ko redzēju es – sēžot pie stūres vairāk kā piectūkstoš kilometru garā braucienā. Iespējams, ka tieši šis ir pareizais skats uz Ameriku, jo auto kultūra ir kritiski svarīga tās sastāvdaļa. Dižās šosejas, augstie kalni, sausie tuksneši, lauku takas, grausti, rūpnīcas, ceļmalas kafejnīcas, pikapi un astoņpadsmitriteņnieki. Un, protams, Route 66. 

Atrodiet savā mūzikas straumētājā kādu pleilisti ar “americana” nosaukumā un izbrauciet man līdz šajā ceļojumā! Neveiklās uzrunas un lētais šampis lai izpaliek. Ziedus atstājiet pie kasieres. Lūdzu un paldies!